Kedicik Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kedicik Fan Club

Kedicik Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Melis Ablayla Röportaj

4 posters
YazarMesaj
kedicik
Admin
Admin
kedicik

Melis Ablayla Röportaj Empty
MesajKonu: Melis Ablayla Röportaj   Melis Ablayla Röportaj EmptySalı Haz. 09, 2009 6:45 pm

Adı-Soyadı: Melis TÜRKÜCÜ
Doğum Tarihi:19 Ocak 1987
Doğum Yeri:İstanbul

*50 Sarışın programına Katılmaya Nasıl Karar verdin?Çevrendeki kişilerin etkisi varmı): kendim karar werdim birden oldu bide daha önce çarkıfeleğe katılmıştım çok sewdim ordakileri we tekrar gitmeye karar werdim iykide katıldım çok mutluyum orda.
*Programın İçeriğini Öğrendiğinde İlk düşüncelerin Nasıl Gelişti?(Yani;ben bu programda başarılı olurum kendime güveniyırum mu? Yoksa Bu program beni biraz zorlar Mı dedin?): Yoo =)) dedimki zorlamaz ben yapabilirim diye düşündüm wede katıldım zaten program gayet güzel izlemeside orda bulunmasıda çok eğlenceli wede bilgi yarışmasına katıldım ben.. oyüzden hiç kötü tepki almadım.
*Türkiye'de Her yıl yüzlerce tv Programı başlıyor.50 Sarışın programının diğer programlara nazaran daha çok izlenmesinin sebebi Sence nedir?: Yeni we farklı bişey wede çok eğlenceli wede 50 tane sarışın kız war sarışınlar her zaman dikkat çekiyo demekii=)
*Yarışmaya başlamadan önce diğer Sarışınlarla ilk taıştığınızda neler hissettiniz?Onlar hakkındaki ilk görüşleriniz neler?: İyiydi zaten benimle kimsenin problemi olmadı yüzüme gülüp arkamdan konuşanlar warsa hiçbi fikrim yok=) onlarında beni çok sewdiğini hissediyorum görünce hepsi iyi!
*Bize kulisteki yaşamı anlatırmısın?Ekranlara yansıyanın dışında 50 Sarışında Neler Gelişiyor: kameralr gelincee herks değişiyo melis style olmya çalşıolr:D dermişim nesee şaka bi yana benimde sesimin gerçek olmadını düşünen çok wardır ama YEMİN EDERİM hep böyleyim sesim böyle çıkıyo yani yapcak bşy yok bende mutluyum zaten!bilmem eğlenceli elbise seçimi makyaj saç derken zaten zamn çok çabuk geçiyo çok güzel biyer=)
*Yarışma esnasında aklından ne gibi düşünceler geçiyor.Yani Tüm tanıdıklarının,akrabalarının,arkadaşlarının,öğretmenlerinin seni izlediğini bilmek nasıl bir duygu.Yanlış cevap vereceğim diye çok korkuyormusun?: ewet özellikle öğretmenlerim bilemedin demesinler diye korkuyorum hondurası bilemediimde olmuştu öle bişeyler=(
*Yarışmaya girmeden önce bu kadar çook sevileceğini tahmin etmişmiydiniz?: =)
*Bu sevgi seni nasıl etkiledi.Yani bir anda yüzlerce kişinin ilgi odağı oldun.Bu senin için sıkıntı yaratıyor mu?: gayett sper=) sıkıntı yaratırmı hiç! ben hiç kötü tepki almadım orda olmaktan Mehmet Ali Erbil'in yarışmacılarından bitanesi olmak bence çok önemli bişey yarışmaya milyonlarca insan başwurdu hatta çok güzellerde wardı gördüm ama biz sınaw olup seçildik orda olmaktan we benim için güzel düşünen insanların olmasından dolayı çok aşırı mutluyum inşallah böyle dewam ederr
!*Yarışma bittikten sonrada Televizyon yaşamına devam etmeyi düşünüyor musun?Yeni bir projeye sıcak bakar mısın?: İstemezmiyim tabiki istiyorum yarışmadada arkadşlarımla konuşuyoruz zaten bez bebek gibi oyuncak olıyım yda bilmem yani bakalm ben sewiyorum..
*En Çok Kullandığın Kelimeler Neler?: en çok efendiiiiim sperr bilmemmm faln diyorum
*Son olarak.Bu röportajı gördükten sonra çok sevinecek hayranların var.Sitede.Onlara ne Söylemek istersin.Sürekli seni soruyorlar bana çünkü.(Siteye gelecek mi?Ne zaman Gelecek?Lütfen Bana Mesaj yazsın) gibi yüzlerce mail atıyorlar.Onlara neler söylemek istersin?: diyorumkii bu hafta sınaw haftam hergün ders çalışıyorum siteye bakamayablirm ama iyki hepsi war okuyorm msjlarnı hep umarım bende onları eder elenmem bidaha asla! ben sitede hep yazıyorum oyüzden sahtelere inanıp onlara m sn telfnlrnzı wermeyin burdan ben hepinizle konuşp msjlarnza geldikçe cwp yazcm
melisci_sena

melisci_sena

MesajKonu: Geri: Melis Ablayla Röportaj   Melis Ablayla Röportaj EmptySalı Haz. 09, 2009 6:53 pm

saol bitanemm
http://melis-kedicik.yetkinforum.com
kedicik
Admin
Admin
kedicik

MesajKonu: Geri: Melis Ablayla Röportaj   Melis Ablayla Röportaj EmptySalı Haz. 09, 2009 6:58 pm

Önemli Değil
EMRAH

EMRAH

MesajKonu: Geri: Melis Ablayla Röportaj   Melis Ablayla Röportaj EmptySalı Haz. 09, 2009 7:12 pm

sağol cnm....
http://www.melisturkucu.yetkinforum.com
kedicik
Admin
Admin
kedicik

MesajKonu: Geri: Melis Ablayla Röportaj   Melis Ablayla Röportaj EmptySalı Haz. 09, 2009 7:41 pm

Önemli Değil
koray4187

MesajKonu: Geri: Melis Ablayla Röportaj   Melis Ablayla Röportaj EmptyPaz Kas. 03, 2013 6:55 pm

Sen gercekten tarih yazicak bir tatlisin ses tonun mimiklerin cok tatli seninle bir fotograf cekilmek isterdim

Melis Ablayla Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Röportaj Sırası
» Melis(Ses Gelmiyo)
» Melis(Ali Samiyen Sıtadı)
» Melis 20.Bölüm Görüntüleri
» Melis Abla Gezide